|
|
|
|
|
Pelgrimeren 15 oktober 2021
Pelgrimeren 15 oktober 2021
klein_salland_g.jpg)
PELGRIMEREN
Op vrijdag 15 oktober gingen de pelgrims, na een kop koffie en een verhaal over Christoffel, weer aan de wandel.
Immers, de ronde rond Wijhe moest nog worden gelopen, want deze was door Covid-19 uitgesteld.
Het ging voorspoedig, af en toe wat regen, maar we stapten heerlijk door. Tot we bij het pontje kwamen om over een kleine aftakking van de IJssel te gaan.
De natte gladde klei maakte dat je amper naar beneden kon lopen, laat staan met droge schoenen op het pontje komen?

Maar kennelijk had het verhaal over dragen en gedragen worden van Christoffel ons een les geleerd.
Niet dat we elkaar letterlijk gingen dragen, het ging glijdend, vasthoudend aan de touwen, die weer door anderen strak werden gehouden.
Er waren handen om elkaar te helpen, kortom we kwamen allemaal droog aan de overkant.
En niet onbelangrijk: we hebben veel gelachen!
Daarna vervolgden we onze tocht, dronken koffie bij de familie Pol op Fortmond, waar overbuurman en ouderling kerkrentmeester van Olst Wim Haverslag vertelde over zijn hobby.
Na de koffie weer terug naar Wijhe.
Al met al was deze tocht een mooi voorbeeld voor Klein Salland over hoe samen te werken en elkaar te helpen.
Lijkt het je leuk mee te wandelen: de volgende wandeling is op 11 maart en dan gaan we over de grenzen naar ‘ander’ land!
| | terug
|
| |
|
|
|
Aanvang diensten

Diensten beginnen om tien uur
Vanaf de maand september beginnen alle diensten om tien uur. Dit geldt voor de gehele winter periode!
Alle vier kerken van Klein Salland hebben nu dezelfde aanvangstijd. In mei, juni, juli en augustus half tien; de overige maanden 10 uur.
Dat is belangrijk als sommige kerkdiensten worden samengevoegd dan is er geen discussie meer over de tijd.
|
|
|
Nieuw!!!
Nu op de site:
Wesepe laat je niet los, deel 12 en 13. Dick van Doorn.
Klik hier!
|
|
|
Kerkblad
Het Beukenblad van april 2026 staat nu online.
Klik hier om rechtstreeks het nieuwste kerkblad te lezen.
|
|
|
Rolstoelgebruik
De kerk heeft de beschikking over drie rolstoelen die gebruikt kunnen worden als iemand tijdelijk een rolstoel nodig heeft.
Deze rolstoelen worden beheerd door Jan ten Have (06 81290685).
Dus als u gebruik wilt maken van een rolstoel neem dan even contact op met Jan dan komt het voor elkaar
|
|
|
PKN Klein Salland
Website's van de andere gemeenten:
PKN Olst
PKN Raalte
PKN Wijhe
|
|
|
Kerkdienstgemist
Kerkdiensten van Klein-Salland bekijken?
PG Wesepe
klik hier
PG Olst
klik hier
PG Wijhe
klik hier
PG Raalte
klik hier

|
|
|
Klein Salland
Vanaf 12 april 2022 is aan het keuzemenu aan de linkerzijde van de pagina's de keuze
Klein Salland toegevoegd.
Hier vindt U algemene informatie over de samenwerkings overeenkomst.
O.a. vindt U hier informatie over de vertrouwenspersoon en de onlangs door alle 4 kerken getekende overeenkomst.
|
|
|
Hulpdienst Wesepe
Hebt u geen vervoer, dan kunt u bellen met ‘de Hulpdienst Wesepe’; Ans Krijt telf: 06-24728227 of Gerrit Visscher 06-20753695
|
|
|
Privacyverklaring
Privacyverklaring PK Wesepe
|
|
|
Webmaster
d.a.stegeman@hccnet.nl
|
|
|
Opheffen rekeningnummer
kerkbeheer.png)
Het rekeningnummer NL84 RABO 0128 1218 66 wordt al een tijd niet meer door ons gebruikt. Het werd ooit gebruikt voor het betalen van het kerkblad, maar dat is nu het algemene banknummer geworden (zie onder het colofon achterin). Toch wordt er heel af en toe nog een bedrag op gestort. Binnenkort gaan we dit rekeningnummer –in het kader van kostenbesparing- opheffen.
Wilt u dit nummer in de toekomst niet meer gebruiken?
De kerkrentmeesters.
|
|
|
Tarieven
PG Wesepe
Informatie over de laatste tarieven m.b.t.
Kerk en Beukenoot
Begraafplaats
LET OP:
vanaf 1-jan-2025 zijn de tarieven geïndexeerd.
|
|
|
Wie komt ons team versterken ???

Lijkt het je leuk om tijdens een dienst de camera's in de kerk te bedienen en/of presentaties (PowerPoint) te maken?
Informeer dan eens of dit ook iets voor jou is. Het is echt niet moelijk.
Neem gerust eens contact met mij op:
Dick Stegeman
d.a.stegeman@hccnet.nl
06-83657770
|
|
|
|